יש לכם שאלות בנוגע לעבירות תנועה?

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ

למרבה הצער, כמעט ואין יום בו לא עולה לכותרות תאונת דרכים זו או אחרת – בין אם מדובר בתאונה שהשלכותיה מינוריות ושוליות ובין אם חלילה בתאונה שהשלכותיה חמורות הרבה יותר – הרי שעבירות התעבורה הן בין העבירות הנפוצות ביותר במשפט הפלילי כולו. טווח העונשים בגין הרשעה בעבירות תנועה ותעבורה נע בין קנס למאסר בפועל – כשבתווך נוכל למצוא גם שלילת רשיון, עבודות לתועלת הציבור, התחייבות להימנע מביצוע עבירה ומאסר על תנאי.

סוגי עבירות תעבורה

בין עבירות התעבורה שבהן ידון בית המשפט ניתן למצוא בין היתר: נהיגה בחוסר זהירות, נהיגה בקלות ראש, נהיגה ללא ביטוח או בפסילה ואף אי מתן זכות קדימה, אי ציות לשוטר ונהיגה תוך כדי דיבור בטלפון הסלולרי (שלא בדיבורית אשר השימוש בה מותר בחוק).

בגלל שכיחותן של תאונות הדרכים ועבירות התעבורה השונות, נוטה בית המשפט במקרים רבים להחמיר עם הנאשמים ושולח אותם לתקופות מאסר ארוכות מאחורי סורג ובריח – גם כאשר מחומר הראיות עולה תמונה אשר מצדיקה על פניו ענישה פחותה יותר וזאת למען יראו ויראו. או אז בא לידי ביטוי היתרון היחסי של עורך הדין המתמחה בעבירות תעבורה בצורה הטובה ביותר.

שכירת שירותיו של עורך דין פלילי המתמחה בדיני תעבורה תעניק לכם יתרון יחסי בדמות אדם המכיר את התקדימים המשפטיים הרלוונטיים על בוריים וזאת באופן שיאפשר לו להציגם במלואם לבית המשפט ולשכנעו כי יש מקום להקל בעונשו של מרשו – במידה והוא אכן הורשע בדין.

מיותר לציין כי על מנת למנוע מבית המשפט לקבל החלטה מסוג הזה (הרשעה) נקדיש את המשאבים העומדים לרשותנו, את כולם, על מנת לשכנע את השופט היושב בדין שאין כל מקום להרשעה משום שנסיבות העניין אינן מצדיקות זאת. נעשה זאת באמצעות בחינה יסודית ומעמיקה של חומר הראיות בתיק בחיפוש אחר כל פרצה ואי דיוק פוטנציאליים שיכוליםלעשות את ההבדל בין זיכוי מלא להרשעה.

כתובת: בר כוכבא 23, בני ברק | מייל: sivan@horeshlaw.com טל:054-4447063